Wentylacja mechaniczna

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty usługowej opracowanej z myślą o małych, średnich oraz dużych firmach. Zajmujemy się przede wszystkim montażem wentylacji mechanicznej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesne systemy rekuperacji cieszą się rosnącą popularnością ze strony przedsiębiorców, co wynika zarówno z przyczyn praktycznych, jak i ekonomicznych oraz ekologicznych.

Zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta miała charakter kompleksowy, dlatego też zainteresowani wdrożeniem tego rozwiązania klienci mogą liczyć nie tylko na instalację poszczególnych elementów, ale także na wykonanie projektu i przygotowanie szczegółowej wyceny, która pozwoli precyzyjnie ocenić koszty inwestycji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a co za tym idzie, gwarantujemy najwyższy możliwy standard obsługi. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że konieczne do zrealizowania prace przebiegną sprawnie i w ustalonym wcześniej terminie. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zdecydować się na montaż rekuperacji?

Rekuperacja to technologia, która stopniowo wypiera systemy grawitacyjne, ponieważ jest opcją nowocześniejszą, wydajniejszą i w dłuższej perspektywie ekonomiczniejszą. W przeciwieństwie do swojego standardowego odpowiednika wentylacja mechaniczna działa zawsze – bez względu na panujące akurat na zewnątrz warunki. Do obniżenia wydajności funkcjonowania systemu nie są w stanie przyczynić się ani gwałtowne skoki ciśnienia atmosferycznego, ani silne podmuchy wiatru. Montaż wentylacji mechanicznej gwarantuje wiele korzyści, a za najważniejsze z nich uznaje się m.in.:

  • wymianę zużytego powietrza na bieżąco,
  • filtrowanie powietrza zasysanego z zewnątrz,
  • brak konieczności otwierania okien w celu wywietrzenia,
  • możliwość znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Jeżeli zatem poszukują Państwo kompleksowego wsparcia w tym zakresie, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Rekuperacja nie kryje przed nami żadnych tajemnic!

Wentylacja mechaniczna
Wentylacja mechaniczna
Wentylacja mechaniczna

O nas

MKM Went Michał Kafka – zajmujemy się takimi usługami jak klimatyzacja, rekuperacja, instalacje elektryczne, obróbka blacharska, pompy ciepła / montaż, serwis.

Usługi

LINKI