Przygotowanie wydajnego układu doprowadzającego prąd do poszczególnych punktów odbioru w budynkach firmowych to skomplikowane zadanie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdy wykonany przez nas projekt w tym zakresie jest przemyślany, a montaż poszczególnych elementów precyzyjny i zgodny z przyjętymi założeniami. Instalacje elektryczne, które wykonujemy, są dopasowane do charakterystyki obiektów oraz potrzeb ich użytkowników. Zapraszamy do współpracy!

Usługi w zakresie montażu, serwisu i konserwacji instalacji elektrycznych

W przypadku systemu zapewniającego możliwość zasilania prądem wszystkich urządzeń i układów w danym obiekcie najważniejsze jest przygotowanie go tak, by był dostosowany do sporych obciążeń sieci. Właściwa wydajność i poprawne działanie są uzależnione od wielu czynników, w tym m.in.:

  • wyboru właściwych przewodów,
  • wyłączników różnicowoprądowych,
  • rozdzielnic,
  • skrzynek bezpiecznikowych,
  • liczników,
  • gniazd wtyczkowych.

Przy przygotowywaniu instalacji elektrycznych dla firm ważne jest, by liczba ostatnich z wymienionych elementów zamontowanych w poszczególnych pomieszczeniach umożliwiała swobodne podłączenie wszystkich sprzętów do źródła prądu. Doskonale znamy potrzeby nowoczesnych budynków eksploatowanych przez wielu użytkowników, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania gwarantujące komfortową eksploatację systemu odpowiedzialnego za doprowadzenie zasilania np. dla urządzeń biurowych.

Dbamy także o to, by każda ze zrealizowanych instalacji elektrycznych była przede wszystkim bezpieczna. Układy przygotowujemy zgodnie z obowiązującymi normami i zaleceniami. Wyposażamy je też dodatkowo w elementy chroniące przed przeciążeniem, prądami zwarciowymi czy porażeniem. Nawet przy sporym obciążeniu sieci, takie problemy, jak np. przepięcia, są skutecznie eliminowane. Możemy również wykonać prace w zakresie konserwacji lub serwisu wspomnianych systemów. Dzięki regularnym kontrolom ich stanu technicznego można uniknąć ewentualnych awarii wywołanych m.in. nadmiernym zużyciem poszczególnych podzespołów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

O nas

MKM Went Michał Kafka – zajmujemy się takimi usługami jak klimatyzacja, rekuperacja, instalacje elektryczne, obróbka blacharska, pompy ciepła / montaż, serwis.

Usługi

LINKI