obróbka blacharska

W zakresie naszych usług znajduje się również wykonywanie obróbek blacharskich. Elementy te wykorzystywane są przede wszystkim w branży budowlanej i w zależności od oczekiwań klienta oraz sposobu zagięcia poszczególnych krawędzi pełnią funkcję techniczną lub dekoracyjną. Na naszym wyposażeniu znajdują się nowoczesne giętarki, które dają nam możliwość zrealizowania zlecenia z milimetrową dokładnością, co z technicznego punktu widzenia jest niezwykle istotne.

Podczas pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym m.in. stal ocynkowaną, powlekaną, a także blachę aluminiową. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych z technicznego punktu widzenia wyzwań. Swoją ofertę kierujemy głównie do właścicieli małych, średnich oraz dużych firm. Z prezentowanych usług mogą również skorzystać odbiorcy indywidualni. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami!

Ile kosztuje obróbka blacharska?

Zainteresowani zakupem muszą zdawać sobie sprawę z tego, że każda obróbka blacharska wyceniana jest indywidualnie. Konieczne do poniesienia koszty zależą od wielu czynników, w tym przede wszystkim od:

  • rodzaju wybranej blachy (stal ocynkowana, powlekana, aluminium)
  • całkowitego rozkroju,
  • stopnia skomplikowania,
  • grubości blachy.

Przed przystąpieniem do prac nasi doświadczeni doradcy handlowi zajmą się oczywiście przygotowaniem precyzyjnej kalkulacji. Zadbamy także o to, aby powierzone nam zlecenie zostało zrealizowane tak sprawnie, jak tylko to możliwe.

Jakie obróbki blacharskie znajdują się w naszej ofercie?

Dzięki nowoczesnym giętarkom możemy podjąć się realizacji niemal każdego zlecenia. Obróbki blacharskie, jakie wykonujemy, to przede wszystkim elementy ochronne murków ogniowych, pasy nadrynnowe, kosze dachowe, tzw. wiatrownice, oraz czapy kominowe. Nasi klienci mogą też liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie gięcia akcesoriów o nietypowych kształtach czy rozmiarach.

Zapewniamy szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Podpowiadamy, proponujemy i przedstawiamy największe zalety wynikające z zastosowania poszczególnych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że przygotowana oferta usługowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

O nas

MKM Went Michał Kafka – zajmujemy się takimi usługami jak klimatyzacja, rekuperacja, instalacje elektryczne, obróbka blacharska, pompy ciepła / montaż, serwis.

Usługi

LINKI