Rekuperacja

Głównym zakres naszej działalności stanowi montaż nowoczesnej rekuperacji. Z technicznego punktu widzenia cała procedura instalacji poszczególnych elementów to dość skomplikowany i wieloetapowy proces, który za każdym razem wymaga indywidualnego podejścia. Prace zaczynają się oczywiście od wykonania szczegółowego projektu oraz od wyboru odpowiedniego rekuperatora, który poradzi sobie z wentylowaniem dostępnej przestrzeni użytkowej. To bardzo istotne, ponieważ urządzenie o zbyt niskiej mocy nie zapewni optymalnych rezultatów, a to o zbyt wysokiej przyczyni się do większego poboru energii elektrycznej.

Po zatwierdzeniu planów można przejść do instalacji kanałów wentylacyjnych. Trasy ich przebiegu muszą zostać poprowadzone w taki sposób, żeby powietrze, które będzie nimi transportowane w dwóch kierunkach, przepływało cicho i efektywnie, wentylując jednocześnie całą kubaturę pomieszczenia i docierając przy tym do każdego jego zakamarka. Tylko takie podejście zagwarantuje pełen komfort przebywania w poszczególnych pomieszczeniach. Montaż nowoczesnej rekuperacji wykonujemy zarówno w budynkach nowych, jak i już istniejących. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Montaż nowoczesnej rekuperacji dla firm – dlaczego akurat nasza oferta?

Jako doświadczeni specjaliści od lat zapewniamy naszym klientom biznesowym kompleksowe wsparcie w zakresie montażu nowoczesnej rekuperacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują od nas inwestorzy, dlatego też gwarantujemy najwyższe możliwe standardy obsługi. Zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta obejmowała jak najszerszy zakres usługi. Wszyscy zainteresowani wdrożeniem do siedzib swoich firm wentylacji mechanicznej mogą zatem liczyć na:

  • atrakcyjne warunki cenowe,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • sprawną realizację powierzonych zadań,
  • pomoc w wyborze odpowiedniego rekuperatora,
  • pierwsze uruchomienie systemu i zweryfikowanie poprawności jego działania,
  • przygotowanie projektu,
  • a także pełną obsługę serwisową.

Zapewniamy, że wentylacja mechaniczna to technologia przyszłości dostępna już dziś. Właściwie funkcjonująca wentylacja mechaniczna pozwala zadbać o doskonałą jakość powietrza i pomaga zadbać o oszczędność energii cieplnej.

O nas

MKM Went Michał Kafka – zajmujemy się takimi usługami jak klimatyzacja, rekuperacja, instalacje elektryczne, obróbka blacharska, pompy ciepła / montaż, serwis.

Usługi

LINKI